כוחות העל שלי

ראיית לייזר חום:

שיגור קרני חום מהעיניים הוא כוח המאפשר לי להמיס כל מכשול העומד לפניי, מתוך הבנה שלכל בעיה הרבה יותר מפתרון אחד.
קרני חום אלה בוקעות מתוך המקום הרגשי, וכל פרויקט שאני בוחר ללוות הופך לפרויקט האישי שלי ואני משקיע בו ממיטב כישוריי ויכולותיי, כאילו היה שלי . 

 

שגיאות כְּ-טִיב

 

כדיסלקטי מוצהר ומתוקף צו השעה של הסטנדרט ההישגי של משרד החינוך, עוד בילדותי מצאתי עצמי נאלץ לחשוב מחוץ לקופסה, מחוץ למערכת.
כתוצאה מכך סיגלתי לעצמי כוחות-על (כן, גם על חשבון החשבון):

 

 

 

מהירות תגובה:

קביעת יעדים לפרויקט היא דבר חשוב, אך לא פחות חשוב היא העמידה ביעדים אלה ויהי מה.
מכיוון שאני מצויד ביכולת להגיב במהירות-על, במקרה של אירועים בלתי מתוכננים אני מנתח את האירוע מיד ומוצא בזריזות מענה ופתרון הולם לבעיה, וכל זאת בנחישות ובמשנה זהירות. 

 

 

 

יכולת חישה וחשיבה מוגברת:
כוח זה מאפשר לי להתבונן בתמונה הכוללת במבט רחב ומקיף, ולנהל פרויקט או לכתוב קונספט מתוך ראייה ארוכת טווח ובשימוש באסטרטגיה המבוססת על הבנה מעמיקה של זיהוי וניצול מלוא הפוטנציאל הטמון בהבטחת ושכלול המהלך.
 

:יכולת תעופה

מאפשרת לי לעוף עם רעיונות יצירתיים גבוה גבוה מחוץ לקופסה, וגם מחוץ לארגז. באמצעות ניפוץ המוסכמות והרגלי החשיבה המקובלים והישנים אני שובר את הכלים ומצליח להעלות תוצאות ופתרונות מקוריים שאפשר לראות רק מנקודת מעוף הראש והציפור.

יכולת חישה וחשיבה מוגברת:

סופרמן מסוגל לראות למרחקים עצומים, דרך עצמים ולרמת פירוט מיקרוסקופית. הוא מסוגל לשמוע כל צליל בכל תדר ומנעד בטווח של קילומטרים.

הכוח נותן את היכולת להתבוננות על התמונה הכוללת והרחבה יותר של הפרויקט,דבר המאפשר לי לנהל פרויקט או לכתוב קונספט תוך ראייה ארוכת טווח לבניית אסטרטגיה עמוקה וחכמה יותר. 

יוצר

תוכן

הפקה

ניהול